תיקון רהיטים בעתלית

רהיטי עץ עשויים ממגוון חומרים עלולים להינזק עם השנים ולאבד את הנראות שלהם, רהיטים עלולים להישבר, לקבל שריטות, סדקים, קילופים ועוד. ניתן לתקן ולחדש רהיטים ולקבל ריהוט שנראה חדש לגמרי, על מנת לחדש את הרהיטים או לתקן אותם מומלץ לפנות לחברה מקצועית המבצעת תיקון רהיטים בעתלית.

מדוע יש צורך לפנות לחברת תיקון רהיטים?

תיקון רהיטים נדרש גם כאשר מדובר בתיקונים קטנים, כגון תיקוני נגרות או החלפה של ריפוד. כמו כן גם צביעת ריהוט וחידוש ריהוט יכולה להתבצע על ידי חברת תיקון רהיטים. תיקונים נוספים שנדרשים מעת לעת הם תיקון או החלפה של צירי הארונות, תיקון והתקנה של מדפים מעץ, תיקון דלתות, תיקון ארונות שיצאו מהמסילה, החלפת צירים של דלתות, החלפת מנעולים, תיקון רגליות שנשברו, תיקון והחלפה של ידיות ועוד.

תיקוני רהיטים נדרשים כאשר מעוניינים לחדש או לשפץ רהיטים ישנים בבית, כמו כן במידה ורגליות הספה נשברו, מדפים מעץ נשברו או שמעוניינים לחדש את השידה בסלון ניתן לעשות את כל אלו תחת קורת גג אחת ולפנות לחברה מקצועית המבצעת תיקון רהיטים בעתלית. שירותי תיקון רהיטים יכולים לספק מענה לשלל בעיות ולתת פתרונות מועילים לחידוש ותיקון הריהוט, במקום לקנות רהיטים חדשים ולבזבז כסף וזמן.

מה עדיף – לתקן או לקנות חדש?

 השקעה ברכישה של ריהוט חדש יכולה להגיע לאלפי שקלים, יש לקחת בחשבון שגם הובלת הריהוט וההתקנה שלו בבית הלקוח עולה כסף, על מנת לחסוך את ההוצאות הללו ניתן לחדש את הריהוט הקיים בבית וליהנות מרהיטים מעוצבים ומסוגננים שיכולים להשתלב בצורה טובה עם העיצוב הכללי של הבית.

במידה ויש ריהוט שמתאים בדיוק לגודל החלל בו הוא מוצב ולא מעוניינים לוותר עליו, ניתן בקלות רבה לתקן ולחדש אותו מבלי לוותר עליו ולרכוש ריהוט אחר במקומו. כמו כן ניתן לחדש את הרהיט בצורה טובה ולהפוך אותו לפריט עיצובי וטרנדי, כמו כן מדובר ברהיט מקורי שאינו קיים ברשתות הרהיטים המוכרות ומעל לכול מדובר בחיסכון כספי משמעותי.

 תיקון רהיטים בעתלית מהווה הזדמנות נפלאה לחדש את עיצוב הבית ולהכניס יותר צבעוניות, למשל ספה ישנה וקרועה יכולה בקלות להפוך לצבעונית ומעניינת, ניתן לחדש ספה בקלות באמצעות צביעה והחלפת הריפוד, אין צורך להיצמד לצבע הריפוד המקורי, ניתן לחדש ולרפד אותה בצבע חדש, מרענן ומפתיע.

כיצד מחדשים רהיטים?

על מנת לחדש רהיטים מומלץ לפנות לחברת תיקון רהיטים מקצועית בעתלית. ישנם כמה שלבים בחידוש ושיפוץ רהיטים. השלב הראשון הוא ניקוי הרהיטים בצורה יסודית, השלב השני הוא שיוף הרהיט מהשכבות העליונות שלו, מדובר על שכבה שיש עליה לכלוך שהצטבר במשך שנים ויש להסיר אותו כדי לקבל תוצאה טובה יותר. לאחר מכן צובעים את הרהיט ומורחים אותו בחומרים מיוחדים כדי לשמר אותו לטווח ארוך.

איך למצוא חברה לתיקון רהיטים בעתלית?

על מנת למצוא חברה מקצועית  לתיקון רהיטים בעתלית מומלץ לחפש באתרי אינטרנט, פורומים, רשתות חברתיות שניתן למצוא בהם חוות דעת וביקורת על חברות רהיטים שונות, יש לוודא מול החברה מה כוללת הצעת המחיר, בתוך כמה זמן מתבצעת העבודה, האם היא תתבצע בבית הלקוח או שיש צורך להוביל את הרהיט לבית המלאכה, כמו כן האם ההובלה של הרהיט כלולה במחיר, מדובר בפרטים חשובים שכדאי לדעת מראש.

מומלץ לפנות לחברת תיקון רהיטים מקצועית בעתלית על מנת לקבל שירות מקצועי ואמין. כמו כן חשוב לוודא מראש שהחברה מבצעת חידוש רהיטים. יש לוודא שהצעת המחיר כוללת גם שימוש בחומרים הנדרשים לצורך חידוש הרהיט.

אולי תתעניין גם ב:

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button